Jeotermal A.Ş.'den Kırşehir Belediyespor'a destek…

Jeotermal A.Ş.'den Kırşehir Belediyespor'a destek…


Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı Grupta ilimizi başarı ile temsil eden Kırşehir Belediyespor ile Jeotermal A.Ş. arasında sponsorluk protokolü imzalandı.
Şirket yönetim kurulu adına protokolü imzalayan Vali İbrahim Akın, Kırşehir Belediyespor’un ilimizin ortak bir değeri olduğunu söyledi.
Kırşehir Belediyespor’un ilimizi başarı ile temsil ettiğini belirten Vali İbrahim Akın; “Halkımızın büyük ilgi gösterdiği Kırşehir Belediyespor’a imzaladığımız sponsorluk sözleşmesi ile daha önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da şirketimizin imkanları çerçevesinde ve yönetim kurulumuzun oy birliğiyle aldığı karar doğrultusunda destek sağlıyoruz. Bu desteğin sağlanmasına katkı veren şirket yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. İmzaladığımız sponsorluk protokolünün Kırşehir Belediyesporumuz için hayırlı olmasını diliyor, 1. Lig yolunda takımımıza başarılar diliyorum.” dedi.
Valilikte yapılan protokol imza törenine Jeotermal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Valimiz İbrahim Akın’ın yanı sıra, şirket yönetim kurulu üyeleri ile Kırşehir Belediyespor yöneticileri katıldı.
Bu arada TFF 2. Lig, Kırmızı Grup’ta ilk yarıyı 30 puanla 6.. Sırada tamamlayan Kırşehir Belediyespor’un geçen yıl formasını giyen ve alacaklarının ödenmediğini gerekçe göstererek Futbol Federasyonu’na başvuran futbolcuların bu talebi uygun görüldü ve Kırşehir Belediyespor’un yaklaşık 1 milyon lirayı bulan futbolcu borçlarını ödeyinceye kadar transfer yasağı konuldu.
Kırşehir belediyespor Kulübü Başkanı Osman Uçar, Jeotermal A.Ş.’nin sponsor olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, bu konuda Vali İbrahim Akın başka olmak üzere şirket yöneticilerine, teşekkür etti.
Başkan Uçar, Jeotermal A.Ş.’nin kulübe vereceği paranın bu sezon forma giyen futbolcuların maç başlarını ödeyeceklerini belirterek, “Devre arasında takımın eksik mevkilerine gerekli transferleri yapmak için çalışma yaparken, 1 milyon liralık borç çıkması nedeniyle sıkıntı yaşıyoruz. Bu parayı Federasyona yatırmadan transfer yapma şansımız yok. Bu konuda herkesin desteğini bekliyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER