Kırşehir’de inşaatlarda ciddi yavaşlama Kırşehir’de inşaatlarda ciddi yavaşlama

            31 Mart seçimlerinde Kırşehir halkının büyük teveccühü ile güven tazeleyerek ikinci kez CHP’den Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu, ziyaretçi akınına uğruyor.

         Bir yandan resmi kutlama ve törenlere katılan, bir yandan Belediye çalışmalarını yakıdan takip eden Başkan Ekicioğlu, diğer yandan da ikinci kez Belediye Başkanı seçilmesi nedeniyle tebrik ziyaretlerini kabul ediyor.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret edenler arasında Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri ile Harp Malulü-Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Bahattin Kaya ve yönetim kurulu üyeleri oldu.

Borsa Başkanı Neşet Yavuz ile Dernek Başkan Bahattin Kaya, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu kutlayarak ikinci görev döneminde başarılar dilediler. 

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri ile Harp Malulü-Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Bahattin Kaya ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)