Şevket Karadeniz emekliye ayrıldı

Şevket Karadeniz emekliye ayrıldı

Uzun yıllar Kırşehir İmam hatip Lisesi Müdürlüğü görevi yaptıktan sonra Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan ve burada çeşitli birimlerinde görev yapan ve 5 yıldır da İl Müdürlüğü görevini sürdüren Şevket Karadeniz, yaş haddinden emekliye ayrıldı.
Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz'in emekli olması nedeniyle konferans salonunda bir program düzenlendi. Programa maarif müfettişleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve personelleri katıldı.  
Burada bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Şevket Karadeniz, "2016 yılından itibaren sürdürdüğüm Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden yaş haddinden emekli olmam nedeniyle bugün ayrılıyorum.  Görev yaptığım süre içerisinde çalışma arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz makamlarımızın hizmet makamları olduğunu, ulaşılamaz yerler olmadığını, kapımızı ve gönlümüzü bütün Kırşehirli hemşerilerimize açarak kendisini rahatlıkla ifade edebildiği ve devletimizin güler yüzünü gördüğü yerler olduğunu göstermenin gayreti içerisinde oldum.  Kırşehir'de Bakanlığımızın politikalarını, en iyi şekilde uygulamaya çalışarak görevimi tamamlamamın onurunu yaşıyorum. Öncelikle böyle bir onuru bana yaşatan, milletimize hizmet etme fırsatı sağlayan, iş ve çalışma heyecanımıza sürekli destek ve katkılarıyla güç katan Sayın Bakanımıza, Bakan yardımcılarımıza, Valilerimize, Milletvekillerimize, Genel Müdürlerimize, Daire Başkanlarımıza, Yerel Yöneticilerimize, STK'lara ve tüm eğitim paydaşlarımıza en kalbi duygularımla sonsuz teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. Bütün enerjisini, düşüncesini, eğitim için kullanarak ilimizi marka şehir yapan değerli eğitimcilerimize içtenlikle teşekkür ediyorum." dedi.
Günün anısına hediye ve plâket sunumu ile program sona ererken, Şevket Karadeniz’den boşalan göreve vekaleten Murat Muhsin Kaya atandı. (HABER: BEYHAN BALLI)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asım Atabey
Asım Atabey - 1 ay Önce

Sevgili Şevket kardeşim. Emekli oldum kararına üzüldüm. Yaş haddi diyorsunuz. Kaç doğumlusun ki yaş haddi geldi. Rahmetli Turan ağabey erken öldü. Sizin de emekliliğiniz bana erken oldu gibi geliyor. Sağlıklı günler diliyorum. Görüşmek üzere. Saygılar.

SIRADAKİ HABER