Rektör Karakaya'dan Başsavcısı Yurdagül'e hayırlı olsun ziyareti

Rektör Karakaya'dan Başsavcısı Yurdagül'e hayırlı olsun ziyareti


Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Ömer Faruk Yurdagül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
28 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşen ziyarette Rektör Karakaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül’e Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin genel ve fiziki durumu ile akademik başarılarını anlattı.
Üniversitenin Kırşehir’in kalkınmasına katkı sağlayacak çok sayıda projeyi hayata geçirdiğini anlatan Prof. Dr. Vatan Karakaya, projelerde ilimizin en önemli kaynaklarından biri olan jeotermali farklı alanlarda kullandıklarını söyledi.
Üniversitenin kalite çalışmalarıyla da adından sıkça söz ettirdiğini belirten Rektör Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin çok çeşitli alanlarda çalışmalar sürdürdüğünü kaydetti.
Üniversitemizin fiziki gelişimi hakkında da detaylı bilgi veren Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül’e yeni görevinde başarılar diledi.
Kırşehir’de bulunmaktan mutlu olduğunu söyleyen Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)
Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER