Cumhuriyet Başsavcısı Yurdagül, Rektör Karakaya'yı ziyaret etti

Cumhuriyet Başsavcısı Yurdagül, Rektör Karakaya'yı ziyaret etti


Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 15 Eylül 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Kırşehir’de bulunmaktan ve burada görev yapmaktan mutlu olduğunu dile getiren Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin de çalışmalarının göz doldurduğunu belirtti.
Üniversitenin bölgesinin kalkınmasına dair çok çeşitli projeler ürettiğini ve bu projelerin bölge halkının da yararına olduğunu vurgulayan Yurdagül, başarılı çalışmalarından dolayı Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibine teşekkür etti.
Göreve geldiği günden bu yana tüm çabalarının Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini belli bir seviyeye çıkarmak olduğunu ve bunu da ellerinden geldiğince başardıklarını anlatan Rektör Karakaya, çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin bölgesinin parlayan yıldızı yapacaklarını söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül’e teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)

 
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER