BAŞKAN EKİCİOĞLU LGS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

BAŞKAN EKİCİOĞLU LGS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu 20 Haziran’da yapılacak LGS sınavı ile ilgili bir mesaj yayınladı.
29 Haziran’da yapılacak LGS ile 26 ve 27 Haziran’da yapılacak YKS’ye girecek öğrencilere Belediyle otobüslerinin ücretsiz olacağını belirten Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yayınladığı mesajda şunları ifade etti:
“Bildiği gibi, Koronavirüs tedbirleri sonucunda eğitim kurumlarımız belli bir süredir eğitim ve öğrenime ara vermiş bulunmaktadır. Öğrencilerimiz de bu süre zarfında Liselere Giriş Sınavları’na evlerinde çalışarak hazırlanmak zorunda kaldılar.
“Bilindiği üzere ilk kez böylesine olağanüstü bir dönemde bu sınavlar yapılacak. Belki birçok öğrencimiz bu şartlardan dolayı sınavlara istediği düzeyde hazırlık yapamamış olabilirler. Unutulmasın ki, hiçbir şey gençlerimizin sağlığından daha önemli değildir. Bu sınav hiçbir şeyin sonu değildir. Sınav başarısının hayat başarısı olmadığını bilmek gerekir. Başarı ya da başarısızlığı her şeyin başlangıcı ya da sonu olarak görmemeli, öğrencilerimize bu konuda sonuna kadar destek olunmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, LGS sınavına girecek tüm öğrencilerimize sonsuz başarılar diliyorum. Öğrencilerimizin topluma faydalı bireyler olması için binbir fedakârlıkla emek veren öğretmenlerimize ve onları yetiştiren velilerimize teşekkür ediyorum.” (HABER: BEYHAN BALLI)
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2020, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER