Kırşehir’de düzenlenen U19 Ligi Play-Off maçları sona erdi…

Düzcespor, adını bir üst tura yazdırdı: 3-0

STADYUM: Ahi Stadyumu (Kırşehir)

HAKEMLER: Osman Köksaldı**, Murat Yağlı**, Orhan Mert Nuransoy**

DÖRDÜNCÜ HAKEM:Beytullah Karaca**

GÖZLEMCİ: Özgür Sağkal

DÜZCESPOR (U19): İhsan Efe Kılıç**, Keremcan Orhan**, Berat Tayyip Aydın**, Kaan Eroğlu**, Bilal Gelen**, Kamil Güney**, Başar Fatih Yavuz**, Hasan Eren Özer**, Eren Tezel**, Atilla Gayratullaev**, Yiğit Yılmaz**, Osman Naz*, Burak Enes Çelik*, Yasin Altıparmak*, Umut Cevher*, Arda Türkem*, Hulusi Furkan Çelik*, Tuna Malakçıoğlu*, Emirhan Cesur*, Yağız Ali Işık*, Berkay Dereli*

Şampiyonluk maçı Atabay’ın! Şampiyonluk maçı Atabay’ın!

ANTRENÖR: Kenan Özen

AMEDSPOR (U19): Aziz Aztalaç**, Muhammed Çakır**, Arda Ertekin**, Seyit Ahmet Altın**, Hüseyin Demiral**, Yusuf Çetin**, Hasan Yıldırım**, Yunus Turhan**, Emrullah Sayar**, Eren Mızrak**, Nesim Sekmen**, Emir Gökdemir*, Ayhan*, Şiyar Bebek*, Boran Uzakçı*, Seymen Öztuna*, Serkan Filiz*

ANTRENÖR: Erhan Özker

GOLLER: Dk.38,88Atilla Gayratullaev, Dk.52 Hasan Eren Özer (Düzcespor)

4 TAKIMIN U19 Bölgesel Gelişim Ligi Play-Off maçları Kırşehir’de düzenlendi. İlk maçlarını kazanan iki ekip Düzcespor ve Amedspor Salı günü adını bir üst gruba yazdırmak adına final maçında karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Düzcespor maçın başından sonuna kadar üstün oyununu 3-0’lık net bir skorla taçlandırdı ve bir sonraki gruplara gitme hakkı elde etti.

Düzcespor ile Amedspor, U19 Bölgesel Gelişim Ligi Play-Off Kırşehir finalinde karşı karşıya geldi. Ahi Stadyumunda oynanan ve Osman Köksaldı, Murat Yağlı, Orhan Mert Nuransoy hakem triyosunun birlikte yönettiği maçın 39’uncu dakikasında Atilla Gayratullaev’in golüyle Düzcespor soyunma odasına 1-0 önde girdi.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında da etkili oyununu devam ettiren Düzcespor 52’nci dakikadan Hasan Eren Özer’in golüyle skoru 2-0 yaparken karşılaşmanın son sözünü 88’inci dakikada Atilla Gayratullaev söyledi ve skoru da 3-0’a getirdi.

Karşılaşmadan 3-0’lık net bir skor alan Düzcespor, önce Erzincanspor’u ardından da Amedspor’u yenerek Kırşehir grubundan adını bir sonraki gruplara yazdırmaya hak kazandı.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)