Kırşehir’de iki yıldır Tarım ve Orman İl Müdürü olarak görev yapan Duran Seçen Konya İl Müdürlüğü’ne atandı. Seçen’den boşalan İl Müdürlüğü’ne ise Osmaniye İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa İlmeç getirildi.

Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nde daha önce çeşitli şube müdürlüklerinde şube müdürü ve ziraat mühendisi olarak çalışan ve 23 Haziran 2021’ten beri İl Müdürlüğü görevinde bulunan Duran Seçen Kırşehir’de başarılı çalışmaları ile herkesin takdirini topluyordu.

15.09.2023 tarih 2023/411 Sayılı Resmi Gazete atama kararı ile Konya İl Tarım ve Orman İl Müdürü olarak atanan Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Duran Seçen'in yerine Kırşehir'e Osmaniye İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa İlmeç atandı.

Aslen 1983 Kahramanmaraş doğumlu olan veteriner hekim Mustafa İlmeç, 2010-2012 Gaziantep İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Yavuzeli İlçe Müdürlüğü-Veteriner Hekim, 2012-2017 Gaziantep İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Şehitkamil İlçe Müdürlüğü-Veteriner Hekim, 2017-2018 Gaziantep İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü-İl Müdür Yardımcısı, 2018-2021 Gaziantep İl Tarım ve Orman Müdürlüğü-İl Müdür Yardımcısı, 2022 yılından bu yana Osmaniye İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevini yürütüyordu. Evli ve üç çocuk babası olan Mustafa İlmeç’in önümüzdeki günlerde Kırşehir’e gelerek görevine başlaması bekleniyor.

Zafer Tuna hayatını kaybetti Zafer Tuna hayatını kaybetti

Kırşehir Çiğdem olarak Duran Seçen’e Konya İl Müdürlüğü’nde, Kırşehir’e atanan yeni İl Müdürü Mustafa İlmeç’e de başarılar dileriz. (HABER: AYHAN CEYLAN)

Editör: Ayhan Ceylan