DURAN SEÇEN, KIRŞEHİR’E VEDA ETTİ DURAN SEÇEN, KIRŞEHİR’E VEDA ETTİ

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Federasyonu (DUMFED) Kırşehir yönetimi, Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya’yı ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarete, Kırşehir İl Başkanı Ufuk Fidan, Merkez İlçe Başkanı  Bülent Karakoc, Kaman İlçe Başkanı Şenol Toker, Akcakent İlçe Başkanı Selçuk Dulkadir, Çiçekdağı İlçe Başkanı Yasin Yavuz katıldı.
DUMFED yönetimi, Kırşehir Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya’ya gerçekleştirdikleri ziyarette federasyon faaliyetleri hakkında önemli bilgilendirmelerde bulundu. 
Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Federasyonu Kırşehir İl Başkanı Ufuk Fidan, “Uyuşturucu kullanımının zararlarını anlatarak insanların farkındalığını artırmak, bu konuda eğitim çalışmaları yapmak ve uyuşturucuyla mücadele programlarına katılmak, uyuşturucu kullanımıyla mücadelede anlamında çalışmalarımız devam ediyor. Bizler DUMFED olarak gençlerimizi zehir bataklığından kurtarmak için 81 ilde teşkilatlanarak hızla sahaya indik. Çevremizde uyuşturucu bataklığına düşmüş vatandaşlarımızın tespitini yapıp onlarla irtibata geçiyoruz. Onları bu bataklıktan kurtarmak için gerekli birimlerle ortak istişare halinde hareket ederek tedavi süreçlerini başlatıyoruz. Tek bir kullanıcı dahi kalmayana kadar uyuşturucuyla mücadelemizi gece gündüz sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya ise gerçekleşen ziyaret için duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerini her konuda destekleyeceklerini bildirdi. Gerçekleşen ziyaret karşılıklı fikir alışverişiyle devam etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)