Kırşehir'de kedi ile yılanın ilginç oyunu Kırşehir'de kedi ile yılanın ilginç oyunu

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Federasyonu (DUMFED) Kırşehir il-ilçe yönetimi, iftarda bir araya gelerek önemli istişarelerde bulundu.

Gençleri zehir bataklığından kurtarmak için kolları sıvayan ve 81 ilde sahaya inerek bu bataklığa bulaşmış gençleri tespit ederek tedavilerine büyük katkı sağlayan DUMFED Kırşehir yönetimi, çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Yaptıkları çalışmalar hakkında istişare gerçekleştiren DUMFED Kırşehir il ilçe yönetimi iftar programında da bir araya gelerek yapacakları çalışmalar hakkında da fikir alışverişi gerçekleştirdi.
İftar programına DUMFED Kırşehir İl başkanı Ufuk Fidan, Merkez İlçe Başkanı Bülent Karakoç, Akpınar İlçe Başkanı Alper Aras, Akçakent İlçe Başkanı Selçuk Dulkadir, Boztepe İlçe Başkanı Ramazan Oğuz, Kaman İlçe Başkanı Şenol Toker, Mucur İlçe Başkanı Senem Şimşek katıldı.

DUMFED Kırşehir il başkanı ve ilçe başkanlarının iftar programında dünden bugüne uyuşturucu mütalaasında kurulmasından sonra takiplerinin sonrası ve topluma daha nasıl faydalı olabilecekleri konuları istişare edildi.

DUMFED Kırşehir İl Başkanı Ufuk Fidan, iftar programının ardından ilçe başkanlarına teşekkür ederek böylesi programı daha da sıklaştıracaklarını, gençleri bu zehir bataklığından kurtarmak için bir çok projelerinin bulunduğunu söyledi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)