1461 Trabzon-Kırşehir maçının hakemleri açıklandı!

Düdük Gökmen’de

TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) 2’nci Lig Kırmızı Grup 30’uncu haftada Pazar günü oynanacak olan 8 karşılaşmada görev yapacak hakemler, gözlemciler ve temsiler belli oldu.

Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamada Kırşehirspor’undeplasmanda karşılaşacağı 1461 Trabzon maçını Zonguldak bölgesi B Klasman Hakemi Eren Gökmen yönetecek.

Eren Gökmen’in zorlu 90 dakika boyunca yardımcılıklarını ise Ankara Bölgesi B Klasman Yardımcı HakemiSerdar Osman Akarsu, Bolu bölgesi B Klasman Yardımcı Hakemi Hakan Erkan yapacak.

Karşılaşmanın 4’üncü hakemliğine ise Ankara bölgesi C Klasman Hakemi Hakan Aktaş yapacak.

TFF 2’nci Lig Kırmızı grupta Pazar günü saat 15.00’te Ortahisar Yavuz Selim Stadyumunda oynanacak olan 1461 Trabzon, Kırşehirspor maçının gözlemciliğini Mehmet Şükrü Közcü, karşılaşmada Temsilci olarak ta Halil Uğurlu görev yapacak.

1461 Trabzon ile Kırşehirspor arasında oynanacak olan 30’uncu hafta maçı dışında grupta birbirinden zorlu 7 karşılaşma daha oynanacak.

Kocaelispor ile Karacabey Belediyespor’un maç yapmadan 3-0 hükmen galibiyetle kapatacağı 30’uncu haftaya Kırklareli, Muğla, Balıkesir, Van, Zonguldak, Rize ve İstanbul illeri ev sahipliği yapacak.

(HABER: SALİH HANÇER)