Kırşehir'de uzun yıllardır doktorluk yapan AK Parti'nin 28. Dönem Milletvekili Adayı Osman Arslan, AK Parti'den Kırşehir Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını duyurdu

Kırşehir'de yabanlı aşiretinin sevilen ismi Doktor Osman Arslan, sosyal medya hesabından AK Parti'den Kırşehir Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıkladı. 

Dr. Arslan yaptığı açıklamada; "Büyük bir sevda ile gönülden bağlı olduğum, doğup büyüdüğüm, ekmeğini yiyip, suyunu içtiğim kırk yıllık hekim olarak hizmet vermekten onur duyduğum memleketim için var gücümle çalışmak adına Ak Parti Kırşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu yaptım.

Milletvekili Erkan’ın talebiyle bir okulumuz daha proje okul oldu Milletvekili Erkan’ın talebiyle bir okulumuz daha proje okul oldu

Her zaman olduğu gibi bu önemli süreçte de beni sevgiyle bağrına basan hemşehrilerimin destek ve teveccühüne talibim. Her daim yanımda hissettiğim AK Partimizin değerli teşkilat üyelerine, desteğiyle ve duasıyla bizleri yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker