Kırşehir’de yaklaşık 13 yıldır kulak-burun boğaz hastalıkları uzmanı ve hastanede idare görevlerde yöneticilik yapan Doç. Dr. Mustafa Avcu, Ankara Caddesi’nde açtığı özel muayenehanesinde Kırşehir halkına hizmet vermeye başladı.

         Tıp alanında gerçekleştirdiği yüzlerce başarılı ameliyatlarla insanları sağlığına kavuşturan, hastalara gösterdiği güleryüz ve şefkatle herkesin sevgi ve saygısını kazanan Doç. Dr. Mustafa Avcu, İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve 2009 yılında aynı hastanede ihtisasını yaparak kulak-burun boğaz hastalıkları uzmanı olarak 2009 yılında Ardahan’da hizmete başladı.İki yıl burada görev yaptıktan sonra 2011 yılında Kırşehir’e atanan Dr. Mustafa Avcu üç yıl süreyle Kaman Devlet Hastanesi’nde hastalara hizmet verdi.

Cilt kanseri kadın dekoratif sepet örme kursuyla moral buldu Cilt kanseri kadın dekoratif sepet örme kursuyla moral buldu

         2014-2021 yılları arasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi kadrosunda öğretim görevlisi olarak çalıştı. 2018-2019 yılları arasında Sağlık Müdürlüğü’nde ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde idari görevlerde bulundu.

2023 yılında doçent olan Mustafa Avcu, Ankara Caddesi’ndeki Üçler Apartmanı’nda özel muayenesi açarak Kırşehir halkına kulak-burun-boğaz hastalıkları uzmanı olarak hizmet vermeye devam ediyor. (HABER: FAHRETTİN TOKER)