CHP İl Başkanı Genç’ten  Ramazan Bayramı mesajı CHP İl Başkanı Genç’ten Ramazan Bayramı mesajı

                Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Topluluğu, Dijital Pazarlama Zirvesi düzenledi. Zirveye SEO ve Dijital Pazarlama Eğitiminde SEO Uzmanı Ayhan Karaman, Dijital Pazarlama Uzmanları Kamil Keleş, Murat Yüksel ve İpek Çebitürk, Businessup Önder Türker, Webolizma Özlem ve Ecevit Saraç ve Dijital Exchange Emrah Pamuk katıldı.

YAPAY ZEKÂ E-TİCARET VE DİJİTAL PAZARLAMAYA YENİ UFUKLAR KATIYOR

                SEO ve Dijital Pazarlama konularında sektörün öncü isimlerinin öğrencileri ile bir araya geldiği dijital zirvenin açılış konuşmasını Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Musa Özata yaptı. Özata her şeyin çok çabuk geliştiği ve değiştiği dünyaya vurgu yaparak şunları söyledi:

“İsmet Özel der ki her şey ben yaşarken oldu, gerçekten de öyle oldu her şeyi gördük. Reklam da pazarlama da bundan en çok etkilenen alanlar oldu. Hızlı ve birebir pazarlama, dijital pazarlama, e-ticaret çok gelişti, yapay zekânın da devreye girmesiyle bu gelişim hızı daha da arttı.”

Geleneksel uygulamalarla dünya ile rekabet edilmesinin mümkün olmadığını anımsatan Rektör Yardımcısı Özata, işi farklı yapmanın ve pazarlamanın önemine değinerek zihin açıcı bir programın öğrencileri beklediğini söyledi.

ÖNDE OLMAK İÇİN YAPILAN HER İŞE +1 DEĞER KATILMALI

                Zirvede daha sonra SEO ve Dijital Pazarlama Eğitiminde SEO Uzmanı Ayhan Karaman, başarı hikâyesini, deneyimlerini ve dijital evrenin geldiği son noktayı örnekleriyle anlattı.

 SEO Uzmanı Karaman, SEO’nun dijital pazarlama dünyası için ne derece önemli olduğunu ve bu konuda yapılabilecekleri Türkiye’den ve dünyadan örneklerle dile getirdi. Ayrıca Karaman, öğrencilere yapılan her işe artı 1 değer katmanın hedeflenen noktaya ulaşmak adına büyük kazanımlar ve güzel sonuçlar sağlayacağını ifade etti.

Kürsüde öğrenciler ile buluşan Dijital Pazarlama Uzmanı İpek Çebitürk ise uzmanlık alanının oluştuğu süreci, dijital pazarlama alanı için gerekli olan uygulama ve program kullanımına yönelik tecrübelerini kendi hayatından örneklerle aktardı.

Hızla gelişen ve dönüşen dünyaya ayak uydurmak için öğrenmeye ve gelişmeye açık olunması gerektiğini ifade eden Çebitürk, bu bilince sahip olunca dijital dünyada söz sahibi olunabileceğini belirtti.

Programda daha sonra Dijital Pazarlama Uzmanları Murat Yüksel ve İpek Çebitürk, Businessup Önder Türker, Webolizma Özlem ve Ecevit Saraç ve Dijital Exchange Emrah Pamuk deneyimlerini öğrencilerle paylaştı. Öğrencilerin geleceğe dönük bakış açılarına yön vermeyi amaçlayan Dijital Pazarlama zirvesi öğrencilerden büyük ilgi gördü. Gün boyu süren program katılımcılara belge verilmesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)