Turuncu-siyahlılar, Yeşil Kamanspor’la berabere kalarak son 2 haftaya avantajlı giriyor...

Dev maçtan gol sesi çıkmadı: 0-0

STADYUM: Ahi Stadyumu (Kırşehir)

HAKEMLER: Burhan Başpınar**, Murat Yağlı**, Mustafa Sarısakal**

GÖZLEMCİ: Rıfat Beyazıt

YABANLISPOR: Oktan Bayrak**, Ertuğrul Şimşek***, Ziya Türkyılmaz**, Ferhat Ersan**, Kürşat Yağız**, Mahmut Kaya**, Hacı Koray Korkmaz**, Hüseyin Doğan**, Tuncay Kaya**, Koray Aydın**, Azat Uysal**, Abdulkerin Turan*, Furkan Kara*, Mustafa Güneş*, Abdullah Boz*, Sadık Hüseyin Yıldırım*, İsa Han**, Abdulkadir Turan**, Mert Kurt**

ANTRENÖR: Mehmet Yüksel / Tayfur Kaya

YEŞİL KAMANSPOR: İlyas Tekeli**, Oktay Bilaloğlu**, Umut Tunç**, Ahmet Burak Er**, Batuhan Coşkun**, Tolga Aşıroğlu**, Ömer Andiç**, Beytullah Kutlu**, Alican Keleş**, Alican Kurt**, Yunus Emre Yılmaz**, Ömer Şahin*, Metin Kaya*, Emre Bilici*, Muzaffer Kaya*, Ekrem Yıldız**

Kırklarelispor’la 10.kez karşılaşacağız Kırklarelispor’la 10.kez karşılaşacağız

ANTRENÖR: Mehmet Kaya

YÖNETİCİ: Vehbi Kaya

KIRMIZI KARTLAR: Sadık Hüseyin Yıldırım (Yabanlıspor), Muhammed Soyluer (Yeşil Kamanspor)

GOL: Yok

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 12.haftasının en önemli ve şampiyonluğu doğrudan etkileyen maçta lider Yabanlıspor ile takipçisi Yeşil Kamanspor karşı karşıya geldi. 90 dakikada gol sesi çıkmadı ve her iki taraf haftayı 1 puanla kapatırken, Yabanlıspor ise son 2 haftaya 1 puan önde giriyor.

Haftalardır sporseverlerin beklediği maç Cumartesi günü Ahi Stadyumu’nda oynandı. Ligde şampiyonluk yarışının nefesleri kestiği Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin iki güçlü takımı Yabanlıspor ile Yeşil Kamanspor karşılaştı.

Burhan Başpınar, Murat Yağlı, Mustafa Sarısakal hakem triyosunun birlikte yönettiği maçta üstün olan ve galibiyeti isteyen taraf Yabanlıspor oldu.

Maçın ilk yarım saatlik diliminde rakibini kendi alanına hapseden taraf Yabanlıspor’un Mahmut ile bir topu da direkten döndü. Karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 sona erdi.

Mücadelenin 2.yarısında da etkili futbolunu sürdüren Yabanlıspor, Mahmut ile 2 önemli pozisyon bulurken, bu pozisyonları değerlendirmeyince karşılaşma başladığı gibi 0-0 sona erdi.

Bu sonucun ardından Yabanlıspor puanını 30 yapıp liderliğini sürdürürken, Yeşil Kamanspor ise 29 puanla haftayı 2.sırada tamamladı.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)