SAHA: Bağbaşı Sentetik (Kırşehir)

HAKEMLER: Osman Köksaldı**, Mustafa Sarısakal**, Beytullah Karaca**

GÖZLEMCİ: Özgür Sağkal

MUCURGÜCÜSPOR (U17): Ramazan Kına**, Halil İbrahim Sezer**, Muhammed Efe Karakuş**, Salih Öcal**, Turgay Sami Karakaya**, Metehan Yıldırım**, Yunus Emre Yılmaz**, Halim Cebeci**, Mehmet Can Turan**, Polat Demir**, Dursun Albayrak**, Ali Ünsal**, Ahmet Kaan Bayındır**, Kadir Can**, Muhammed Furkan Torun*, Onur Göktaş*, Ahmet Torun**

ANTRENÖR: Serkan Kartal

YÖNETİCİ: Hasan Dağtekin

KIRŞEHİR AHİ EVRAN GENÇLİK  KAMPI, GENÇLERİ BEKLİYOR!.. KIRŞEHİR AHİ EVRAN GENÇLİK KAMPI, GENÇLERİ BEKLİYOR!..

KIRŞEHİRSPOR (U17): Aydın Çelik**, Yasin Yaman**, Mert Soysal**, Ayberk Karakaya**, Hamza Yılan**, Tan Olgun**, Mehmet Taşkıran**, Abdulkadir Başar**, Osman Toprak**, Ayberk Efe Kanalmaz**, Ramazan Arısoy**, Ramazan Çevik*, İzzet Aktürk**, Emirhan Güçlü*, Adem Şimşek*, Ali Sezai Orman*, Emir Haspolat*, Arda Bolat*

ANTRENÖR: Mehmet Demiryürek

YÖNETİCİ: Ogün Arslan

GOL: Maçta gol olmadı

U17 GENÇLER Ligi’nin 5’inci haftasının açılış maçında şampiyonluk mücadelesi veren iki ekip lider Mucurgücüspor ile aynı puanla takipçisi Kırşehirspor karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli ve kıran kırana geçen maçtan her iki taraf birbirine üstünlük kuramayınca mücadele başladığı gibi golsüz eşitlikle sona erdi.

Ligde 3’te 3 yapan ve 9 puanla averajla lider durumda bulunan Mucurgücüspor ve 9 puanla averajla 2’nci sırada yer alan Kırşehirspor Pazar günü Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik Sahasında karşı karşıya geldi.

Osman Köksaldı’nın yönettiği maç ilk dakikalarda orta saha daha sonraki dakikalarda ise karşılıklı ataklar şeklinde geçerken mücadelenin ilk yarısında gol sesi çıkmadı ve taraflar soyunma odasına 0-0’lık eşitlikle girdiler.

Mücadelenin 2’nci yarısında da Mucurgücü ve Kırşehirspor takımları buldukları pozisyonları golle sonuçlandıramayınca Ligin 5’inci haftasının en önemli ve sonucu merakla beklenen karşılaşması golsüz eşitlikle sona erdi.

Bu sonucun ardından Mucurgücüspor puanını 10 yaparak averajla liderliğini puanını 10’a çıkaran Kırşehirspor ise avrajla haftayı 2’nci sıradaki yerini korudu.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü