Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan Kırşehir İl Hakem Kurulu Başkanlık seçimi, Merkez Hakem Kurulu Talimatının ilgili maddelerine göre tamamlanarak belirlendi.

Deniz Çalışkan, Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan Psikoteknik testler, yazılı ve yorum kural sınavları, hakemlik kariyerleri ve öğrenim durumları dikkate alınarak oluşan puan sıralamasında yüksek puan alarak Kırşehir İl Hakem Kurulu Başkanı olarak belirlendi.

Kırşehir İl Hakem Kurulu Başkanı olan Deniz Çalışkan’a Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ahmet İbanoğlu da bir kutlama maili atarak başarılar diledi.

Ahmet İbanoğlu, tebrik mesajında şunları ifade etti:

“Sayın Deniz Çalışkan, öncelikle, İl Hakem Kurulu Başkanlığı görevine seçilmiş olmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.Merkez Hakem Kurulunun yürüttüğü çalışmalar sürecindebu önemli görevin size verilmiş olması, futbol hakemliği ve yönetimi konusundaki deneyim, bilgi ve yeteneklerinizi yansıtmaktadır. Yeni bir dönem başlıyor ve bu dönemde amatör ve profesyonel liglere hakem yetiştirmek, atamak ve yönetmek gibi önemli görev ve sorumluluklar sizin ve ekibinizin omuzlarında olacak. Bu görevin zorluğunun farkındayım; ancak sizin gibi değerli bir arkadaşımızın bu zorlukların üstesinden geleceğine olan inancımız tamdır. Bu yeni görevinizde size sonsuz başarılar diliyorum. Emeğinizin futbol camiasına ve genç yeteneklere olumlu etkiler yapacağına olan inancımız tamdır.  Eşitlik, adalet, güven ve şeffaflık en önemli önceliklerimiz olacaktır. Yeni görevinizin hem size hem de hakem camiası ile ilinizdeki  futbolun tüm paydaşlarına  hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim.”

Deniz Çalışkan, yeni İl Hakem Kurulu Başkanı olarak kurulunu oluşturup en kısa zamanda Merkez Hakem Kurulu onayına sunacak.

Kırşehir İl Hakem Kurulu Başkanı olan Deniz Çalışkan, ilimizde uzun yıllar hem amatör kümede hem de klasman liginde sayısız maç yönetmiştir. Son üç yıldır İl Gözlemciliği yapan Çalışkan, amatör kümede futbol da oynadı.

Biz de “Kırşehir Çiğdem” olarak, Deniz Çalışkan’a yeni görevinde, başarılar dileriz.(HABER MERKEZİ)

U16 VE U18 FİKSTÜR ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ U16 VE U18 FİKSTÜR ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ