Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi ekiplerinden 40 Şehirgücüspor’un genç teknik adamı Ömer Demiryol, Ligin 1.Haftasında deplasmanda oynadıkları Mucurgücüspor ve 2.haftada kendi sahalarındaki Kaman Cevizspor maçı öncesi Gazetemizin Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

KALECİLERİMİZ HIRS KÜPÜ KALECİLERİMİZ HIRS KÜPÜ

Demiryol, Mucurgücüspor karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

40 Şehirgücüspor’un, Cumartesi günü Bağbaşı tesislerinde oynayacakları Kaman Cevizspor maçının hazırlıkları devam ediyor. Mavi-beyazlı ekip zorlu karşılaşmanın hazırlıklarına Antrenör Ömer Demiryol ve Sercan Uğurlu yönetiminde 2 No’lu Sentetik sahasında yaptığı taktik çalışmayla sürdürdü.

Antrenman öncesi açıklamalarda bulunan 40 Şehirgücüspor antrenörü Ömer Demiryol, “Öncelikle Amatör Küme Futbol ligimiz başladı ve bende bu vesileyle tüm takımlara başarılar diliyorum. Ligin ilk haftasında deplasmanda geçtiğimiz sezon ilimizi Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil eden Mucurgücüspor takımına konuk olduk. Zorluk derecesinin üst düzey bir karşılaşmanın olacağını ve bu ligde alınan her puanın Kıymetli olacağını biliyorduk. Nitekim de zor bir karşılaşma oldu ve kazanmasını bildik. Ligin ilk maçları her zaman zor olur. İlk maçı kazanıp sezona galibiyetle başlamak ayrıca çok güzel. Bu maçta hakem hataları da oldu. Hakemlerde insandır tabiî ki hata yapacaklar. Futbol hatalar oyunudur fakat hakem arkadaşlarımızın yaptıkları hatalar maalesef iki takımında skorlarına doğrudan etki ediyor. Bizler hakem hataları konuşmak istemiyoruz. Hakemler maçlarda görev yaparken, bu takımların sahaya nasıl hazırlandıklarını, ne zor şartlar altında çıktıklarını unutmasınlar. Çaldıkları düdükler, verdikleri kararlar her iki takımı da mutlu etsinler. Ben tekrar Mucur galibiyetinden dolayı tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Mucurgücüspor’un da yöneticilerine ve hocalarına bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı da onlara da ayrıca teşekkür ederim. Artık Mucurgücü maçı geride kaldı. Önümüzde bizleri daha zor bir karşılaşma olan Kaman Cevizspor maçı bekliyor. Kamanceviz maçının Mucur maçından daha zorlu geçeceğini düşünüyorum. İnşallah iyi bir oyun ve güzel bir skorla Kaman Cevizspor’u yeniriz” dedi.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)