Toplantıda Kırşehir Defterdarlığı, Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu,(SGK) Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, (KTSO) Kırşehir KOSGEB İl Müdürlüğü, Kırşehir Halk Bankası Şube Müdürlüğü, Kırşehir Gümrük Müdürlüğü, Kırşehir Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü ve OSB Üyeleri’nin katılımı ile gerçekleşti.

Kırşehir Defterdarlığı İl Müdürü Mustafa Kurt açılış konuşmasında, ilk toplantıya ev sahipliği yapan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz’a teşekkürlerini iletti.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)  adına Ticaret Sicil Müdürü Ü. Murat Erşan şirket kuruluşları ve yatırımlar hakkında bilgilendirme yaptı.

İl Sağlık Müdürlüğü’nde  KADES eğitimleri sürüyor İl Sağlık Müdürlüğü’nde KADES eğitimleri sürüyor

İlgili kamu kurumları tarafından katılımcılara, İşletmeler, yatırımcılar ile kurumlar arası iletişimin güçlendirilmesi, Mevcut işletmeler ve ile işletme kurma potansiyeli ve niyeti olanlar arası iletişimin sağlanması ve güçlendirilmesi, Şehrin ve ülkenin ekonomisine katkı sunulması, Mevcut yatırımcılar ile yatırım yapmak isteyen iş insanlarına kanunların destek, teşvik ve imkânları konusunda bilgilendirilmesi, Ekonomik gücü olan insanlara, firmalara yatırım yapmaları için ortam hazırlama ve imkânlar sunma konusunda bilgi sunma, Mevzuat ve yatırım konusunda ilgili kitlelerde farkındalık oluşturulması ve yatırım teşvikleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı.(HABER MERKEZİ)