Kırşehir İl Defterdarı Mustafa Kurt, Vergi Haftası dolayısıyla Personel Müdürü HilmiBöyük, Vergi Dairesi Müdürü Aslan Bıyık, Gelir Müdürü Yener Demir, Ahi Evran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Arş. Gör. Selim Şahin ve Ahi Evran Üniversitesi İktisat ve İşletme Bölümü Öğrencileri 35. Vergi Haftası dolayısıyla Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlker Erbil Erdal ve Yönetim Kurulu Üyemiz Abdullah Altuntaş ile görüştü.

Konut Fiyat Endeksi şubatta yüzde 2,2 arttı Konut Fiyat Endeksi şubatta yüzde 2,2 arttı

Ziyarette verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması için Vergi Haftasındaki etkinliklerin önemli olduğunu belirten İl Defterdarı Mustafa Kurt vatandaşlara bunun bir mükellefiyet değil de, kutsal bir görev ve ihtiyaçların karşılanması için yapılan bir çalışma olduğunu da iyi anlatabilmek gerektiğini vurgulanması gerekliliğine değindi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ziyaretlerinden dolayı, İl Defterdarı Mustafa Kurt’a teşekkür etti ve tüm çalışanların Vergi Haftası’nı kutladı. (HABER MERKEZİ)