Gazetemiz köşe yazarlarından Davut İzol’’un “Ve Tanrı Kadını Aşk ile Yarattı” kitabı yayınlandı.

2021 yılında ilk kitabı “İçimdeki Yalnızlığım” adlı kitabıyla yazarlık hayatına merhaba diyen,  Davut İzol'un bu kitabını ikinci baskısı yapılıyor.

Kaman'da el sanatları  Sergisine büyük ilgi… Kaman'da el sanatları Sergisine büyük ilgi…

Ange Yayınlarından çıkan ikinci kitabı “Ve Tanrı Kadını Aşk ile Yarattı” 340 sayfadan oluşuyor.

 Davut İzol kitabıyla ilgili olarak gazetemize yaptığı değerlendirmede, “Kitabımın adından da anlaşılacağı üzere kadınların toplumdaki yeri ve verilen değer ile sistemli uygulanan baskıyı ve dışlanmayı anlatmaktadır. Bu kitabı arka kapak sayfasından da anlaşılacağı üzere geçirdiğim felç sonucu yanımdan bir saniye olsun ayrılmayan, tüm zorluklara rağmen desteğini esirgememiş eşimin bir kadın olarak erkeğinin yanında iyi günde ve kötü günde dik duruş sergilemesi neticesinde benim sağlık sorunlarım yüzünden her daim moral kaynağım, fedakar eşimin nasıl fedakâr eş olduğunu gösteren, beni yalnızlığa mahkum etmeden iyileşmeme yardımcı olan eşim Sakine Hanım’ı baz alarak tüm kadınlara atfen yazdım” dedi.

            Davuzİzol, 28 Nisan’da Kırşehir Belediyesi’nin düzenleyeceği kitap Fuarına Kırşehirli Yazarlar listesinden katılarak bu kitabını Kırşehir halkına tanıtacak. (HABER: BEYHAN BALLI)