Yaz spor okulları dolu dolu geçiyor Yaz spor okulları dolu dolu geçiyor

T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, A Millî Takımımızın 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) Çeyrek Finali'nde karşılaştığı Hollanda'ya 2-1 mağlup olarak turnuvaya veda ettiği müsabakanın ardından soyunma odasına inerek Ay-Yıldızlılarımızı tebrik etti.

Şampiyona boyunca sergilemiş oldukları başarılı performans ve milletimize yaşattıkları büyük gururdan ötürü A Millî Takımımızın teknik direktörü Vincenzo Montella'yı ve millî futbolcularımızı teker teker kutlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Bak ve Başkan Büyükekşi, bundan sonraki turnuvalar için başarı dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm futbolcularımıza, "Hepinizi tebrik ediyorum. Her ne kadar bugün burada bu neticeyi aldıysak da siz bizim şampiyonumuzsunuz, biz sizden memnunuz. Bunun geleceği de var, gelecekte de bu işi evelallah yine biz götüreceğiz, ben buna inanıyorum. Buraya kadar bu işi çok başarılı getirdiniz. Hepinize hayırlı yolculuklar dilerken, Allah'a emanet ediyorum. Sağ olun, var olun. Olanlar oldu, burada kaldı. İlk 8, bundan sonra da inşallah şampiyonluk." şeklinde seslenirken, Ay-Yıldızlılarımız da vermiş oldukları destekten ötürü kendilerine teşekkür etti.

Millîlerimizi teselli eden Başkan Büyükekşi ise, "Sizi çok seviyoruz, sizlerle gurur duyuyoruz." ifadelerini kullanarak gelecekte elde edecekleri başarılara dair inancını dile getirdi.

Kaynak: (HABER: TFF)