Cumhur İttifakı Kırşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan, Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde proje tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen proje tanıtım toplantısına AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, MHP İl Başkanı Arif Kılıç, ilçe başkan adayları ve çok sayıda AK Parti'li ve MHP’li vatandaşlar katıldı.

Toplantının açılış konuymasını yapan AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, inanan insanların başaracağını ve Cumhur İttifakının da seçimlerden basarıyla çıkacağını söyledi.

Ünsal, "Yol arkadaşlarım, bilinin ki inanan insanlar başarılı olur. 1 Nisan akşamında kazanan; Kırşehir, AK Parti ve Cumhur İttifakı olacaktır" dedi.

AK Parti Milletvekili Necmettin Erkan ise programda yaptığı konuşmasında mevcutta var olan belediyenin laf üretmekten iş üretmeye fırsat bulamadığını söyledi.

Cumhur İttifakı adayı Osman Arslan, projelerini anlattığı programda yaptığı konuşmasında büyük adımların büyük projelerle başladığını ve hareket noktalarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli olduğunu belirtti.

Cumhur İttifakının Kırşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan, Yeni Yüzyılın Yeni Kırşehir’i proje tanıtım toplantısında projelerini anlattı.

Kırşehir'de eksik ve halkın ihtiyacı olan projeler üreteceklerini belirten Arslan "Gerçek belediyeciliği yaparsa AK PARTİ yapar" dedi.

2019 yerel seçimlerinde adeta duraklama dönemine giren Kırşehir Belediyesi'ni yükselme dönemine yeniden taşıyacaklarını aktaran Osman Arslan'ın projeleri ise şu şekilde;

▪️Savunma Sanayi Projesi,

▪️Ahi Stadyumu,

▪️Afet Koordinasyon ve Lojistik Merkezi

▪️20 Dönümlük alanda Afet Koordinasyon ve Lojistik Merkezi,

▪️Ahi Evran Külliyesi'nin 2. Etap çalışmaları

▪️1000 adet iş yerinin bulunacağı Yeni Sanayi Sitesi

▪️Uzun Çarşı pazar yeri arası rehabilitasyon

▪️Yeni Sanayi Sitesi Projesi

▪️Ahi Stadyumu ve Spor Kompleksi

▪️Yeni kapalı spor salonu

▪️Jeotermal sera ve kurutma tesisi

▪️Belediye hizmet binası

▪️Gastronomi merkezi ve aşevi

▪️Termal Sosyal Tesisi

▪️Asri Mezarlık

▪️Yeni şehir meydanı,

▪️Millet bahçesi

▪️Cacabey Astronomi ve Bilim Merkezi

▪️Yaşlı Bakım Merkezi

▪️Çocuk Gündüz Bakımevi

▪️Çocuk parkları

▪️Gastronomi merkezi

▪️Jeotermal sera

▪️Çok katlı otopark

▪️Yüzde yüz elektrikli otobüsler

▪️Kentsel dönüşüm projesi

▪️Bankaevleri Kentsel Dönüşüm

▪️Seyir terası

▪️Çevre Yolu Projesi

▪️Türbe alt geçit projesi

Kırşehir'den Kayseri'ye destek Kırşehir'den Kayseri'ye destek

▪️Hanımlar ve gençler için kültürel etkinlikler

▪️Ulu Cami ve katlı otopark.

Cumhur İttifakı Kırşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan ayrıca “Küme düşme tehlikesinde olan ve gerekli kıymeti ve desteği göremeyen Kırşehir Spor’a yine şampiyonluk kupasını kazandıracağız” diye konuştu.

Projeleri AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi tarafından kabul gören Osman Arslan başta Cumhur İttifakı ortağı Arif Kılıç ve teşkilatına Ak Parti Milletvekili Necmettin Erkan’a, İl Başkanı Seher Ünsal’a İlçe Başkanı Ali Demir ve tüm AK Parti teşkilatına teşekkür etti.

Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen proje tanıtım toplantısına yoğun katılım sağlandı. Miting havasında geçen toplantıda MHP’li gençler “Bozkurt Osman” sloganları atarak Osman Arslan’a destek verdi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)