Kırşehir İl Özel İdaresi ekipleri, Eski Devlet Hastanesi’nin bulunduğu alanda temizlik çalışması yaptı. Eski Devlet Hastanesi'nin çevresinin çöp yığınına dönmesinin ardından ekipler harekete geçti.

Yıkılan Kırşehir Eski Devlet Hastanesi’nin bulunduğu alanın çevre düzenlemesi ve temizlik çalışmaları İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Avşar önderliğinde oluşturulan ekip tarafından tamamlandı.

Sorumluluk alanlarının temizliği ve güzelleştirilmesi için etkin çalışmalar yürüten ekipler, temizlik çalışması tamamlanan ve eski görüntüsünden eser kalmayan alanda çimlendirme çalışması da yapacak.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Genel Sekreter İbrahim Avşar şunları söyledi, "Sayın Valimizin talimatlarıyla, yıkılan eski devlet hastanesinin bulunduğu alanın çevre düzenlemesi ve temizliğini yaparak oluşan nahoş görüntünün bertaraf edilmesini sağlıyoruz. Çalışmalarımız sonrasında belirlenen alanların çimlendirilerek bu alanın daha güzel görünmesi sağlanacaktır. İdaremiz ekiplerine burada yaptığı özverili çalışmalar sebebiyle teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)

Mahmut Köysüren hayata gözlerini yumdu Mahmut Köysüren hayata gözlerini yumdu