TFF 2.Lig Beyaz Grup 3.Hafta maçında Kırşehirspor, Pazar günü kendi sahasında Diyarbekirspor ile 1-1 berabere kaldı ve galibiyet hasretini 3 maça çıkardı.

Kadem Burak Yaşar’ın sakat olmasından dolayı kaleyi devralan Mücahit Kirişçioğlu, mücadelenin ardından Gazetemizin Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella oldu! A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella oldu!

Tecrübeli file bekçisi yaptığı açıklamada, “Diyarbekirspor karşısında iyi futbol sergileyerek başladık. Şansız bir şekilde gol yedik. İlk yarıyı 1-0 yenik kapattık. Karşılaşmanın 2’nci yarısında da geri dönmesini bildik. Mücadelelerinden dolayı takım arkadaşlarımıza, desteklerinde dolayı da taraftarlarımıza çok teşekkür ederiz. Son haftalarda iyi futbol sergiliyoruz ve sergilediğimiz iyi futbolu sonuca yansıtamamanın büyük üzüntüsünü yaşıyoruz. Takım olma yolunda ciddi adımlar atıyoruz. Gerçekten arkadaşlık ortamı burada çok iyi. Taraftarlarımız bizlere inansınlar ve desteklerini hiçbir zaman esirgemesinler. Bugün onlara 3 puan hediye etmek istiyorduk fakat olmadı. İnşallah ilerleyen haftalarda alacağımız başarılı sonuçlarla zirve hattına doğru ilerleriz” dedi.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)