Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”den Ziraat Odası

Başkanı Mevlüt Toprak’a hayırlı olsun ziyareti…

 

“ÇİFTÇİLERİMİZE HER

TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ” 

         5 Şubat Pazar günü yapılan olağan genel kurulda Kırşehir Ziraat Odası Başkanı seçilen ve mazbatasını alarak görevine başlayan Mevlüt Toprak, yoğun ziyaretçi akınına uğruyor.

          Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in İmtiyaz Sahibi Salih Güner ile ortağı ve aynı zamanda Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, Ziraat Odası’nın yeni Başkanı Mevlüt Toprak’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

          Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toprak, “Şu an büyük bir deprem felaketi ile karşı karşıyayız. İnşallah Türk Milleti olarak bu yaraları birlikte sarıp aşacağız. Depremde hayatlarını kaybedenlere rahmet, geride kalanlarına sabırlar diliyorum. Yaralılara da şifalar diliyorum” dedi.

Başkan Toprak, önümüzdeki süreçte Kırşehir Ziraat Odası’nı kendisine yakışır bir konuma getirmek için gerekli çalışmalara başlayacaklarını da belirterek, çiftçilere her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

          Bilindiği üzere Sinan Purcu ile Mevlüt Toprak’ın başkanlık için yarıştığı genel kurula 69 delege katılarak oy kullanmış ve geçerli oylardan 37’sini alan Mevlüt Toprak Kırşehir Ziraat Odası’nın yeni başkanı olurken, odanın yeni yönetimi de şu isimlerden oluşmuştu:

“Veda Baladı” oyunu Kırşehir’de sahnelenecek “Veda Baladı” oyunu Kırşehir’de sahnelenecek

Mevlüt Toprak (Yönetim Kurulu Başkanı), Şenol Dulkadir (Yönetim Kurulu Başkan Vekili), Süleyman Ekici (Muhasip Üye), Şeref Kaya (Yönetim Kurulu Üyesi), Ramazan Taş (Yönetim Kurulu Üyesi), Hasan Demir (Yönetim Kurulu Üyesi), Ali Sezen (Meclis Başkanı), Yener Sütçü (Meclis Başkanı Vekili).  (HABER: CEMRE BAYRAM)