KIRŞEHİR 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele eden Çiçekdağı Belediyespor iç ve dış transferde imza töreni düzenledi.

Bu sezon hedefi şampiyonluk olarak belirleyen Çiçekdağı Belediyespor’un imza törenine Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Saylam, Antrenör Necdet Şahin katıldı.

İmza töreninde sporculara yönelik açıklamalarda bulunan Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, yeni sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını dileyerek takımına başarılar diledi.

Kırşehirspor’un rakipleri Kupa’da ne yaptı? Kırşehirspor’un rakipleri Kupa’da ne yaptı?

Başkan Hakanoğlu yaptığı açıklamada, “2023-2024 sezonu Kırşehir 1.Amatör Futbol Küme Maçları 28-29 Ekim tarihlerinde oynanan maçlarla başladı. Tüm takımlara şimdiden başarılar diliyorum. Çiçekdağı Belediye Spor Kulübü olarak yeni sezona yaklaşık 2 aydır hazırlanıyoruz. Teknik ekibimizin özverili çalışmaları neticesinde takımımız iyi bir sezon hazırlığı süreci geçirdi. Hem iç hem de dış transferlerimizde anlaştığımız oyuncularla karşılıklı olarak imzalarımızı atmış bulunuyoruz. Tüm futbolcu arkadaşlarımıza Çiçekdağı Belediye Spor Kulübü forması altında sakatlık yaşamadan iyi bir sezon geçirmelerini temenni ediyor, futbolcu arkadaşlarımızdan Sevdamız olan memleketimize, Çiçekdağımıza şampiyonluk sevinci yaşatmalarını canı gönülden talep ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Son yıllarda Kırşehir’de amatör takım sayısının azalmasından duydukları üzüntünün farkında oldukları için, Çiçekdağı’nda gençleri spora kanalize etmek için her türle çalışmayı yaptıklarını belirten Başkan Hasan Hakanoğlu, “İki yıl önce Çiçekdağı Belediyespor’u kurduk. Burada amacımız Çiçekdağı’ndaki tüm gençleri spora teşvik etmek. Tabi gönlümüz ister ki bu sezon takımımız şampiyon olsun ve gelecek yıl Bölgesel Amatör Lig’e katılarak Kırşehir’i temsil etsin. Bunun için kulüp yöneticilerimiz çalışıyor, biz de Belediyle olarak her türlü desteği sağlıyoruz” diye konuştu.  (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)