SAHA:BağbaşıÇim (Kırşehir)

HAKEMLER: Mustafa Sarısakal**, Yasin Okumuş**, Halit Taş**

GÖZLEMCİ: Rıfat Beyazıt

40 ŞEHİRGÜCÜSPOR: Ali Kükçü**, Mehmet Öztürk**, Arda Recep Yılmaz**, Ebubekir Mamık**, Kadir Yiğit Karlı**, Yasin Kaya**, Ömür Dağ**, Sabri Albayrak**, Arda Durdu**, Mehmet Ediş**, Ali Akbayır**, Bilge Çınar Kılıç*, Faruk Burak Dilek*, Ekrem Karaalioğlu**

ANTRENÖR: Sercan Uğurlu-Ömer Demiryol

ÇİÇEKDAĞI BLD.SPOR: Kanber Enes Sağlam**, Ahmet Kaan Yılmaz**, Efendi Mert Koçak**, Halil Eren Çakır**, Ahmet Mustafa Saçan**, Talha Atak**, Efe Erbaş**, Serkan Çalışoğlu**, Ahmet Mustafa Saylam**, Berat Taş**, Arda Gülhan**, Metehan Ülker*, Barış Eraçar*

ANTRENÖR: Necdet Şahin

GOLLER: Dk.13 Serkan Çalışoğlu, Dk.17,69 Berat Taş, Dk.29 Mehmet Saylam, Dk.39 Kaan Yılmaz (Çiçekdağı Belediyespor

U18 GENÇLER Ligi’nde zirve mücadelesi veren Çiçekdağı Belediyespor, Ligin 4’üncü haftasının kapanış maçında 40 Şehirgücüspor ile karşı karşıya geldi. Mücadelenin başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Çiçekdağı Belediyespor maçtan 5-0’lık farklı bir sonuçla galip ayrılarak Lig’deki 2’nci galibiyetini aldı.

40 Şehirgücüspor ile Çiçekdağı Belediyespor, Salı günü Bağbaşı Çim sahasında Çiçekdağı Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Mustafa Sarısakal, Yasin Okumuş, Halit Taş hakem triyosunun birlikte yönettiği maçın ilk 45 dakikasını konuk ekip Çiçekdağı Belediyespor, Serkan, Berat, Mustafa Saylam ve Kaan’ın kaydettiği goller sonucunda 4-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2’nci yarısında da etkili futbolunu sürdüren Çiçekdağı Belediyespor, Berat’ın kaydettiği golle skoru 5-0 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Çiçekdağı Belediyespor, mücadelenin başından sonuna kadar üstün futbolunu 5-0’lık skorla galip ayrılarak Lig’deki 2’nci galibiyetini elde etti.

U18 Gençler Ligi’nde bugün 2 karşılaşma oynanacak.

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren lider Mucurgücüspor’un maç yapmadan bay olarak geçeceği 5’inci haftada Çiçekdağı Belediyespor kendi sahasında Yedigülspor’la 40 Şehirgücüspor ise Atakspor’la karşı karşıya gelecek. Bütün karşılaşmalar saat 16.30’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)