Kırşehir'de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte çiçekçilerde yoğunluk başladı ve çiçeklere talep arttı.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerine ve öğretmen tanıdıklarına çiçek götürmek isteyen öğrenciler ve vatandaşlar  çiçekçilere sipariş vermeye başladı.  Çiçekçilerde şimdiden sipariş yoğunluğu oluşurken esnaf da talebi karşılamaya çalışıyor. Kırşehir'de yıllardır profesyonel bir şekilde hizmet veren Karnaval Çiçekçilik İşletmecisi Fatih Köksal, 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında siparişlerin oluşturmaya başladığını ve şimdiden yoğunluğun olduğunu belirtti.

Kırşehir'de yıllardır müşterilerine ilk ve tek kaliteli hizmetleri sunmanın mutluluğunu yaşayan Fatih Köksal, sadece özel günlerde değil, diğer günlerde de birbirinden farklı konseptlerle müşterilerinin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Karnaval Çiçekçilik İşletmecisi Fatih Köksal, "Şuan için yoğunlumuz devam etmekte. Zaten bizim 1 hafta öncesinde ürün ve müşteri yoğunluğumuz başlar. Ortalama 23 Kasım'a kadar bu şekilde devam eder, 24 Kasım'da aşırı bir yoğunluk olur. O yoğunluğun önüne geçebilmek için de müşterilerimize gün öncesinde sipariş vermelerini istiyoruz. Öğretmenler Günü dolayısıyla en çok saksı bitkileri tercih ediliyor. Şuan fiyat aralığı bizde çok uygun. Gel-Al şeklinde ürünlerimizde %30 indirim başlattık. Ürün çeşidimiz çok fazla olduğu için herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. 23 Kasım tarihine kadar Gel-Al'da belirttiğimiz %30 indirim geçerli olacak. Yine diğer günlerde de çok büyük bir fiyat farkı olmadan satışlarımız tüm hızıyla devam edecek. Kampanyamız adres teslim ürünlerinde geçerli değildir. Tüm müşterilerimizi işletmemize bekliyoruz. İnternet sitemizden de siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bu arada 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Kırşehir Beyazay, gücüne güç katıyor Kırşehir Beyazay, gücüne güç katıyor