Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 13 Ekim 2023 Cuma günü Müftülük Caddesi ve Çiçekçiler Sokağı esnafıyla buluştu.

Ahi Evran Mahallesi Çiçekçiler Sokağı'nda yapımını tamamladığımız kaldırım ve peyzaj çalışmasının bölge esnafımız tarafından beğeniyle karşılanması bizleri memnun etti. Hemşehrilerimizin, gençlerimizin, üniversite öğrencilerinin görüş ve önerilerini samimi bir şekilde iletmeleri de bizlere ayrıca enerji veriyor” diyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ziyaret sırasında bölgede bulunan tüm esnafları ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarımızın da yapılan çalışmalarla ilgili görüşlerini dinledi.

Çalışmaların çok kısa bir sürede tamamlandığına vurgu yaparak Başkan Ekicioğlu’na teşekkür eden vatandaşlar özellikle Çiçekçiler Çarşısı’ndaki peyzaj çalışmasıyla alanın daha modern bir yapıya kavuştuğuna dikkat çekerek bunun işlerine de yansıyacağını ifade ettiler.

Kaman Demirli Köyü'nde büyük tehlike kapıda!.. Kaman Demirli Köyü'nde büyük tehlike kapıda!..

Başkan Ekicioğlu da Kırşehir Belediyesi olarak, söz verdikleri tüm projeleri hayata geçirerek Kırşehir halkının ve esnafımızın daha modern bir Kırşehir’de yaşaması için ara vermeden çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Saha ziyaretleri sırasında özellikle üniversiteli gençler, Başkan Ekicioğlu ile sohbet ederek görüş ve önerilerini ilettiler. (HABER MERKEZİ)