Geçtiğimiz günlerde Kırşehir Ziraat Odası Başkanlığı’na seçilen Mevlüt Toprak ve yönetim kurulu, ziyaretçi akınına uğruyor.

Ziraat Odası Başkanı Mevlüt Toprak ve ekibinin son ziyaretçileri CHP kurmayları oldu. CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak, Parti Örgütü, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclisi Üyeleriyle birlikte, Kırşehir Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Mevlüt Toprak ile Meclis Başkanlığına seçilen Ali Sezen ve Yönetim Kurulu Üyelerini önceki gün ziyaret eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi.

Ülkemizin içinde bulunduğu koşullarda tarım ve hayvancılığın daha da önem kazandığını ifade eden Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Ziraat Odası ile istişare içerisinde bulunmaya devam edeceklerini söyledi.

TÜRKİYE 14 MAYIS’TA SEÇİME GİDİYOR… TÜRKİYE 14 MAYIS’TA SEÇİME GİDİYOR…

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri şehrimize getirilen ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı’nda ikamet eden depremzedelerle de bir araya geldiler. (HABER MERKEZİ)