4 yılı aşkın bir süredir Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Başkanlığı görevini yürüten ve bu sürede iki seçimde yüzünün akıyla çıkan Şeref Baran Genç, Kırşehir’den CHP’den milletvekili aday adayı olmak üzere 24 Aralık’ta il başkanlığı görevinden istifa edeceğini duyurdu.

Başkan Baran Genç, 24 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’te il başkanlığı binasında CHP Kırşehir Milletvekili Aday Adaylığını açıklayarak görevinden istifa edeceğini açıkladı.

YÜCE TÜRK MİLLETİ ADINA 2023 SEÇİMLERİ ÜLKEMİZE HAYIRLARA VESİLE OLSUN- ŞAİR HASAN ÖZDEMİR YÜCE TÜRK MİLLETİ ADINA 2023 SEÇİMLERİ ÜLKEMİZE HAYIRLARA VESİLE OLSUN- ŞAİR HASAN ÖZDEMİR

Başkan Genç, gazetemize yaptığı açıklamada, “4 yılı aşkın bir süredir görev yaptığım Cumhuriyet Halk Partisi’nin 25 yıl sonra Milletvekili ve Belediye Başkanlığı kazanmanın onur ve mutluluğunu yaşadık. İnşallah bundan sonra partimiz Kırşehir’de daha güçlenecek ve genel ve yerel seçimlerde daha büyük zaferler elde edecektir. Ben de bu amaçla 24 Aralık’tan bugüne kadar severek hizmet ettiğim partimin il başkanlığı görevinden ayrılarak 2023 yılında yapılacak milletvekili genel seçimlerinde Kırşehir’den milletvekili aday adayı olmak için ayrılacağım. 24 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’de yapacağım istifa toplantımda partili partisiz bütün hemşehrilerimi CHP İl Merkezi’ne davet ediyorum” dedi.  (HABER: İKNUR ÖNCÜ)