CHP’de aday adayı

tanıtım toplantısı

 

CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak: “Kırşehir’de birinci parti çıkmak için bütün gücümüzü ortaya koyacağız”

         

          Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir İl Başkanlığı 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde Kırşehir’den milletvekili aday adayı olanları bugün bir toplantı ile tanıtımını yapacak.

          CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak’ın verdiği bilgiye göre, 28. Dönem Milletvekili aday adayı tanıtım toplantısı bugün saat 14.00’te Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

          Seçimler öncesi 8 kişinin CHP’den aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu belirten Başkan Hüseyin Çakmak, “Partimize olan ilgiden çok mutluyuz. Her adayımız pırıl pırıl ve hepsi partimize ayrı bir güç ve katkı sağlayacaklardır. Partimizin adayları kimler olurlarsa olsunlar biz onların kazanması ve Kırşehir’de birinci parti çıkmak için bütün gücümüzü ortaya koyarak, gecemizi gündüzümüze katarak iki milletvekilini kazanmak için çalışacağız. İnşallah Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu da Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı seçeceğiz” diye konuştu.

          14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde CHP’den Kırşehir Milletvekilliğine aday adayı olanların isimleri şöyle:

          Metin İlhan, Baran Genç, Oğuz Altın, Aslan Beyhan, Hatice Bayram, Ethem Merdan, Şaban Türk ve Duygu Zorlu. (HABER: BEYHAN BALLI)