Başkan Mustafa Tekin: “Partimizin yeniden yerelde iktidar

olması için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız”

Kırşehir Barosu avukatlarından başarılı isim CHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Tekin'in yeni yönetimi belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Merkezi tarafından ataması gerçekleştirilen ve kamuoyunda büyük ses getiren Av. Mustafa Tekin'in yönetim listesi yayınlandı.

22 Aralık’ta İsa Şahin ve tüm örgütlerin Başkan Ekicioğlu’nun önünü açmak ve sağlıklı bir seçim süreci geçirilmesine katkı sunmak için görevlerinden istifa etmesiyle boşalan CHP İl Başkanlığı’na Baran Genç'in atanmasının ardından, CHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı'na ise Kırşehir Barosu avukatı 3 yıldır bu görevi sürdüren Av. Mustafa Tekin atandı.

BBP Lideri Mustafa Destici, Özbağ'da coşkulu kalabalığa seslendi BBP Lideri Mustafa Destici, Özbağ'da coşkulu kalabalığa seslendi

Kendisine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çaba harcayacağını belirten CHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tekin, “Yaklaşan mahalli idareler seçimlerinde partimizin yeniden yerelde iktidar olması için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız ve Selahattin Ekicioğlu Başkanımızla seçimi yeniden kazacanacağız. Bu nedenle  partili-partisiz tüm hemşehrilerimizin desteğini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

İşte Av. Tekin'in yeni yönetim listesi şekilde:

Derviş Ateş, Ramazan Cevahir, Yasemin Bektaş, Haşim Evran, Mehmet Eroğlu, Dağıstan Gedik, Alattin Dağlı, Kemal Dalgalı, Gaye Sağkal, Gamze Tercan, Recep Kozanhan, Tuncer Umucu, Osman Ekici, Şaban Başaran oldu. (HABER: FAHRETTİN TOKER)