KIRŞEHİRLİLER, GENÇLİK  KONSERİ’NDE COŞTU KIRŞEHİRLİLER, GENÇLİK KONSERİ’NDE COŞTU

CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç, 10-14 Nisan tarihleri arasında kutlanacak Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ramazan Bayramı'nın Kırşehir halkına, tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini temenni eden CHP Kırşehir İl Başkanı Genç, yayınladığı mesajında, Ramazan Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını dileyerek şunları söyledi:

“Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. İnsanı insan yapan ve bütün erdemlerin birlikte yaşandığı dini bayramlarımızdan birisi olan Ramazan Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını diliyor nice bayramlara ulaşmasını temenni ediyorum.

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle bu mübarek günlerin, bütün halkımıza, ülkemize,  Kırşehir halkına, tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.” (HABER: FAHRETTİN TOKER)