CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, CHP İl Başkanı Hüseyin Çakmak, Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan ve beraberindeki kalabalık bir heyet geçtiğimiz hafta mazbatasını alarak göreve başlayan Müfit Göçen’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

İYİ Parti İl Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Millet İttifakı olarak birlik ve beraberlik içinde seçimlere gittiklerini belirten Milletvekili Metin İlhan, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin tek adamlı bir yönetimde ülkeyi büyük bir sıkıntıya götürdüğünü ve yeniden demokrasiye geçmek için 6 partinin biraraya geldiğini ifade ettiler.

İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP heyetine teşekkür etti.

6 partiden oluşan Millet İttifakı’nın Ucube Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine son vererek güçlendirilmiş parlamenter sistemin inşa edeceğini belirten Başkan Göçen, “Malumunuz geçtiğimiz günlerde İYİ Parti olarak kongremizi yaptık ve yeni bir ekiple yolumuza devam ediyoruz. Yeni yönetimimizle, halkımızla birlikte her şeyin iyi olması için devletimizin yanında, insanlarımızın derdi ile dertlenip, sıkıntılarına çözüm bulmaya devam edeceğiz. İnşallah hep birlikte ne mutlu Türk'üm diyerek, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanın gururu ile yaşayacağımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde ucube Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine son vereceğimiz, güçlendirilmiş parlamenter sistemin inşa edileceği kötü günlerin geride kaldığı, kalkınan ve işsizliğine çözüm bulunan Kırşehir için çalışacağımıza söz verdik" diye konuştu. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)