Geçen hafta liderliğini kaybeden Kaman

Temsilcisi bu hafta tekrar zirvede yer aldı

 

Cevizspor, son dakikada güldü: 1-0

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Kaman temsilcisi Cevizspor, hafta sonu deplasmanda karşılaştığı Yedigülspor’un zorlanmasına rağmen son dakika golüyle 1-0 kazanarak 1 hafta sonra bıraktığı liderliği devraldı.

Geçtiğimiz hafta evinde Yabanlıspor’a 2-1’lik skorla kaybederek liderliğini bir diğer Kaman ekibi Yeşil Kamanspor’a bırakan Cevizspor, Yedigülspor’u 1-0 yenerek tekrar liderliğe yükseldi.

Pazar günü Bağbaşı Çim sahasında sağanak yağış altında oynanan ve Osman Köksaldı’nın yönettiği maçın ilk yarısında her iki takım kontrollü futbol oynarken, iki takımın çabası gol yollarında etkisiz kalınca mücadelenin ilk yarısı 0-0 sona erdi.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında oyuna ağırlığını koyan Kaman Cevizspor olurken, rakip kalede önemli pozisyonları cömertçe harcayan taraf Cevizspor oldu.

Mücadelenin 88’inci dakikasında sahneyeçıkan Samet Aslan, Kaman Cevizspor’udeplasmanda 1-0 öne geçiren golü kaydetti.İlerleyen dakikalarda başka gol olmadı ve Kaman Cevizspor, zaman zaman zorlandığı maçta Yedigülspor’u 1-0’da olsa mağlup etmeyi başardı ve puanını da 21 yaparak 9’uncu haftayı lider olarak kapattı. (HABER: SALİH HANÇER)