Durmuş Kazık vefat etti Durmuş Kazık vefat etti

Cacabey Meydanı arkasında, Medrese Mahallesi, Lale Cami karşısı ile Yağmur Oteli civarında devam eden altyapı ve üst yapı çalışmalarında sona gelindi.

Şehri baştan aşağı modern hale getirmek ve kent kimliği kazandırmakta kararlı olan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve ekibi, hafta içi ve hafta sonu gayretli çalışmaları sonucunda son aşamaya geldi.

Kırşehir mevsimine uygun olmayan kilit parke dönemi sona ererken şehrin en ücra noktalarını bile asfaltla buluşturmakta kararlı olan Başkan Ekicioğlu, şehir esnafından ve vatandaşlardan tam not alarak, "Şehri modern bir hale getireceğinize inanıyoruz. Siz her şeyin en güzelini yaparsınız" teşekkürleriyle karşılanıyor.

Şehirde adeta kaderine terk edilen Cacabey Meydanı arkasında, Medrese Mahallesi’nde, Lale Cami karşısında ve Yağmur Oteli civarında devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmalarında sona gelinerek asfaltmaya başlanacak.

Bölge esnafları Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na teşekkür ederek, "Kırşehir'in merkezinde olmasına rağmen yıllardır kaderine terk edilen yollarımızı ve altyapımızı yaparak modern bir hale getirdiniz. Sizlere çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandılar.

Başkan Ekicioğlu ise, "Bu bölgelerimiz en kısa sürede bu bölgelerimiz kaldırımları ile, yeşil alanları ve otoparklarıyla modern bir konuma gelecek" diye konuştu. 

Muhabir: FAHRETTİN TOKER