OKUL Sporları faaliyet raporunda yer alan Ortaokullar arası küçükler kız ve erkek basketbol maçları sona erdi. Cacabey Ortaokulu yine farkını ortaya koyarak hem kızlar hemde erkeklerde şampiyon olarak ilimizi dışarıda temsil etme hakkı elde etti.

Kırşehir’de düzenlenen Ortaokullar arası Basketbol Erkekler il birinciliğine 4 okul katıldı. Cacabey Ortaokulu Cumhuriyet Ortaokulunu, Kırşehir Kolejini ve Boztepe’yi yenerek şampiyon oldu. Şampiyon olan Cacabey Ortaokulu erkek takımına madalyalarını ve kupasını Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Okul Sporları Şube Müdürü Ali İhsan Çelik verdi.

Zorlu maraton bu hafta başlıyor Zorlu maraton bu hafta başlıyor

Ortaokullar arası küçük kızlarda takım sayısının yetersiz olmasından dolayı müsabakalara tek takım olarak katılan Cacabey Ortaokulu direk şampiyon ilan edildi.

Hiç müsabaka oynamadan şampiyon olan Cacabey Ortaokulu kız takımına madalyalarını ve kupasını Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Okul Sporları Şube Müdürü Ali İhsan Çelik verdi.

Madalya ve kupa töreninin ardından dereceye giren sporcular, takım antrenörü ve idareciler günün anısına Aşıkpaşa Spor Salonu’nda hatıra fotoğrafı çekindiler.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)