TFF, 2.Lig Beyaz Grup’ta Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 9 karşılaşmanın hakemleri açıklandı.

Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) yapılan açıklamada, Kırşehirspor’un Pazar günü İzmir deplasmanda oynayacağı Bucaspor maçını Ankara bölgesi B Klasman hakemlerinden Burak Demirkıran yönetecek.

Demirkıran’ın zorlu 90 dakikada yardımcılıklarını Bolu bölgesi B Klasman Yardımcı Hakemlerinden Hakan Erkan, Ankara bölgesi B Klasman Yardımcı Hakemlerinden Faruk Yağlı, Afyonkarahisar bölgesi C Klasman Hakemlerinden İbrahim Elmas yapacak.

Pazar günü saat 14.00’da Buca Stadyumu’nda oynanacak olan Bucaspor, Kırşehirspor maçının gözlemcisi olarak Hasan Ertuğan, temsilci olarak ta Hilmi Mahir Başaran, Kani Bahadır Yeşiltepe atandı.

Gençlikspor, Çilimli maçı Aslan’ın… Gençlikspor, Çilimli maçı Aslan’ın…

Öte yandan Kırşehirspor’un deplasmanda oynayacağı Bucaspor maçını yönetecek olan Ankara bölgesi B Klasman hakemlerinden Burak Demirkıran yeşil-beyazlı ekibimizin bir çok maçında görev yapmıştı.

Ankara bölgesi hakemi, yeşil-beyazlı ekibimizin bu sezon deplasmanda 2-1 kazandığı Adıyamanspor maçını yönetmişti.

Geçen sezon yine Adıyamanspor deplasmanında 1-1 biten ve deplasmanda 1-0 kazandığımız Kırklarelispor maçında da düdük çalmıştı.

Kırşehirspor’un 28.04.2021 tarihinde deplasmanda 3-2 kazandığı Bayburt İl Özel İdarespor maçında da orta hakem olarak görev yapmıştı.

(HABER: SALİH HANÇER)