Kırşehirspor As Başkanı Mehmet Işık:

 “BU TAKIM DÜŞMEYECEK…"

Kırşehirspor 3 puanı, 3 golle aldı: 3-1 Kırşehirspor 3 puanı, 3 golle aldı: 3-1

          Kırşehirspor As Başkanı Mehmet Işık, ara transferden yararlanarak ligin ikinci yarısında takımın eksik mevkilerine gerekli takviyeleri yaptıklarını ve bu haftadan itibaren çıkışa geçeceklerine inandığını açıkladı.

         Sosyal medyada Kırşehirspor sevdalısı gözüken bazı kalemşörlerin Kırşehirspor’un küme düşmesi için fırsat kovaladığını ve takımın aldığı başarısız sonuçlardan sonra yıpratıcı yorumlar yaptıklarını görmekten son derece üzgün olduklarını belirten Mehmet Işık, “Biz Başkanımız Sayın Çağatay Han Torun ve yönetim kurulu olarak, Belediye Başkanımız sayın Selahattin Ekicioğlu’nun verebildiği kısıtlı destekle ve şahsi imkanlarımız ile bu takım için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyor, çaba harcıyoruz. Takımımızın bugünkü durumundan elbette bizler herkesten daha büyük üzüntü içindeyiz. Ama futbolda böyle şeyler oluyor bazen. Gerçek taraftarın bu zor günlerde ortaya çıkması gerek. Şunu açık yüreklilikle söylüyorum ki takımımız toparlanacak ve asla küme düşmeyecek. Bunun için de takımımızın eksik mevkilerine gerekli takviyeleri yapıyoruz. Kısa sürede bu futbolcuların takıma uyum sağlaması ile birlikte alacağımız başarılı sonuçlarla layık olduğumuz yere geleceğiz. Bizler moralimizi bozan laflara bakmayacağız ve sadece işimizi en iyi şekilde yerine getirmenin çabası içinde olacağız. İnşallah takımımız kısa süre içinde alacağı başarılı sonuçlarla bizleri yerden yere vuran, iftara ve çamur atanlara en iyi cevabı verecektir. Ben şunu bir kez daha belirtmek isterim ki, Kırşehirspor kesinlikle küme düşmeyecek ve bu ligte kalacaktır. Biz Kırşehirspor’u sevip gözüküp başka işler peşinde koşanlardan bir şey istemiyoruz, gölge olmasınlar yeter” ifadelerini kullandı.

         Mehmet Işık, Kırşehirspor’un Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacağı Karacabeyspor maçına gerçek Kırşehirspor taraftarlarını her zaman ki gibi takımlarını desteklemek için maça davet ettiğini sözlerine ekledi. (HABER: SALİH HANÇER)