Başkan Yardımcısı Mehmet Işık, hakem hatalarına tepki gösterdi:

Mucurgücüspor, Develigücü’nü eli boş göndermek istiyor Mucurgücüspor, Develigücü’nü eli boş göndermek istiyor

 “Bu sezon 4 maçta 8

puanımız gasp edildi”

 Mehmet Işık: İkinci yarıda nokta transferler yaparak takımımızı

daha da güçlendireceğiz. Bu sezon hedefimiz kesinlikle play-oftur”

 TFF 2. Lig, Kırmızı Grup ekiplerinden Kırşehirspor’un Başkan Yardımcısı Mehmet Işık, Adıyaman’da hak ettikleri bir galibiyeti hakem hatası nedeniyle alamadıklarını ve bir puanla döndükleri için üzgün olduklarını açıkladı.

          Bu sezon 4 maçta hakem hatalarıyla galibiyetten olduklarını ve 8 puan kaybettiklerini belirten Mehmet Işık, “Hafta sonunda deplasmanda karşılaştığımız Adıyamanspor maçından da aynı şekilde attığımız nizami bir golümüzü hakem vermedi. İnanın bu sezon hakemlerden çok dertliyiz. Bir yanlış kararla bir takımın kaderiyle oynuyorlar. İşte Dört maçta attığımız ve ofsaytla ilgisi olmayan 4 golümüz nedeniyle 8 puan kaybettik. Bu puanlarımız gasp edilmemiş olsaydı bugün puan cetvelinde zirvede olacağımızı herkes görecektir” dedi.

          Şehirden bekledikleri maddi ve manevi desteği göremediklerini de belirten Mehmet Işık, “Biz Belediye başkanımızın desteğiyle ve kendi imkanlarımızla mütevazı ve genç bir takım kurduk. Şehirden gerekli maddi desteği alamıyoruz. Grubumuzda en az maliyetli takımlardan biriyiz. Bu nedenle bütçe olarak bizden 8-10 kat bütçeli takımlara karşı mücadele ediyor ve savaşıyoruz. Bazı şanssızlıklar ve hakem hatalarıyla şimdilik orta sıralardayız. Bizim hedefimiz kesinlikle üst sıralar. Bizim asla ve hiçbir zaman küme düşme gibi bir düşüncemiz yok. Biz istiyoruz ki Kırşehirimizin ileri gelen işadamları ve özellikle gözbebeği fabrikamız Petlas’ın takımımıza sponsor olması. İnşallah onlar da artık takımımıza gereken maddi ve manevi desteği verirler” ifadelerini kullandı.

Taraftarları Cumartesi günü oynayacakları Zonguldakspor maçına davet eden Başkan Yardımcısı Mehmet Işık, “Bütün taraftarlarımız bize güven, maçlara gelsin, bizi yalnız bırakmasınlar.  İnşallah bu sezon ilk yarıyı en iyi yerde bitireceğiz. İkinci yarıya da gerekli bölgelere nokta transferler yaparak takımımızı daha da güçlendireceğiz ve üst sıraları zorlaşacağız. Bu sezon hedefimiz kesinlikle play-oftur” diye konuştu. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)