Amatör Küme’de zirve hesapları kızıştı… Yabanlıspor-Gençlikspor, Cevizspor-Yeşil Kamanspor ile karşı karşıya gelecek

Bu maçlar kaçmaz!

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde bugün ve yarın oynanacak olan 4 karşılaşmayla birlikte sporseverler 11’inci hafta maçlarının heyecanını yaşayacak.

Ligin 11’inci haftasında şampiyonluk mücadelesi veren takımlar birbirleriyle karşı karşıya gelecek.

Ligin önemli ve şampiyonluğu doğrudan etkileyecek olan maçında Yabanlıspor-Gençlikspor, Cevizspor-Yeşil Kamanspor3 puan için sahaya çıkacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 11’inci haftasının açılış maçında bugün zirvenin uzağında kalan iki ekip 40 Şehirgücüspor ile Atakspor karşı karşıya gelecek. Saat 13.00’da başlayacak olan karşılaşma Bağbaşı Tesislerinde bulunan Çim sahasında karşı karşıya gelecek.

Bugün Ligin 11’inci haftasının 2’nci maçında, geçtiğimiz hafta deplasmanda  Gençlikspor’a yenilerek galibiyet serisini sonlandıran Çiçekdağı Belediyespor kendi sahasında Yedigülspor’la karşı karşıya gelecek. Çiçekdağı ilçe stadyumunda oynanacak olan karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü ise birbirinden zorlu 2 karşılaşmayla devam edilecek. Pazar günü şampiyonluk yarışı içinde yer alan 4 takım birbirleriyle karşılaşacak.

Pazar günü oynanacak olan günün ilk karşılaşmasında iki kaman takımı Yeşil Kamanspor ile Kaman Cevizspor karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumundaki karşılaşma saat 13.30’da başlayacak.

Haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen bir diğer karşılaşmasında ise GençlikspordeplasmandaYabanlıspor’un konuğu olacak. Mucur İlçe Stadyumunda oynanacak olan zorlu 90 dakika saat 15.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)