Başkan Torun, maçtan sonra konuştu:

 “Bu galibiyet ilaç gibi geldi”

 Kırşehirspor Kulüp başkanı Çağatay Han Torun, Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Nazilli Belediyespor'u yenerek haftalar sonra galibiyet yaşamalarından dolayı gözyaşlarına hakim olamayarak duygusal anlar yaşadı.

Başkan Torun, karşılaşmanın ardından gazetemize bir açıklama yaptı. Elde edilen galibiyetten dolayı mutlu olduklarını belirterek, galibiyetin kendileri için ilaç gibi geldiğini söyledi.

Hakemin verdiği tartışmalı kararları herkesin gördüğünü belirten Başkan Torun, “Ligin ikinci yarısında oynadığımız maçlarda ne yazık ki hakem hatalarıyla çok puan kaybettik. Bugün bulunduğumuz yeri asla hak etmiyoruz. Haftalardır takım üzerinde bir baskı vardı. Bu da galibiyet alamamamızdan kaynaklanıyordu. Nazilli Belediyespor’u zor da olsa yenerek nefes aldık. İnşallah daha iyi sonuçlar alarak küme düşme hattından hızla uzaklaşmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu galibiyetin ardından yeniden ayağa kalkacaklarını belirten Kırşehirspor Kulüp Başkanı Çağatay Han Torun, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Altınorduspor maçında puan veya puanlarla dönmek istediklerini sözlerine ekledi.

Fidan ve Kılıç, “Takım ruhu ile devam edeceğiz” Fidan ve Kılıç, “Takım ruhu ile devam edeceğiz”

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)