5 Ekim 2023 tarihinde Boztepe Kaymakamlığı görevine başlayan ve bu görevi 7 aydır sürdüren Kaymakam Umut Özkır Afyonkarahisar Dazkırı Kaymakamlığı’na atandı.

Atanmasının ardından bir veda mesajı yayınlayan Kaymakam Özkır mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Saygıdeğer Boztepeliler, kıymetli hemşehrilerim!

05.10.2023 tarihinde göreve başladığım; severek ve büyük bir onur ile Kaymakamlık vazifesini ifa ettiğim bu şirin ilçeden, Afyonkarahisar Dazkırı Kaymakamlığına atanmam münasebetiyle ayrılıyorum.

“Bu şehirde görev yaparken sadece mesleki sorumluluk anlayışıyla değil, aynı zamanda “İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın.” anlayışı ile hareket ettim. Görev yaptığım süre içerisinde; Devletimizin olmazsa olmaz değer ve ilkeleri çerçevesinde, “İki günü bir olan ziyandadır.” inancıyla; adil, dürüst, açık, katılımcı, duyarlı, birleştirici ve dinamik bir yönetici olmaya gayret ettim. Şimdi; aziz vatanımızın bir başka köşesinde aynı azim ve kararlılıkla görevime devam edeceğim.

“Bu vesileyle; öncelikle bilgi, deneyim ve tecrübelerinden yararlandığım Sayın Valimize, ilimizin çok değerli mülki idari amirlerine, Belediye Başkanımıza, birlikte mesai yaptığımız ilçemizdeki kamu kurumlarının yöneticiliğini üstlenen birim müdürlerimize, özveri ve sorumluluk bilinci ile görevlerini sürdüren çalışma arkadaşlarıma, muhtarlarımıza değerli gazilerimize, şehit yakınlarımıza ve kıymetli Boztepe halkına; şahsıma gösterdikleri sevgi, saygı için teşekkür ederek şükranlarımı sunuyorum.” (HABER MERKEZİ)

KGK: Gazeteden ve haberden tasarruf olmaz KGK: Gazeteden ve haberden tasarruf olmaz

 

Editör: Cemre Bayram