Yozgat Bozok Üniversitesi’nde (YBÜ), 2023-2024 mezuniyet töreni düzenlendi.

2006 yılından bu yana öğrencilerini geleceğe hazırlarken onlara kaliteli bir eğitim vermeyi misyon edinen Yozgat Bozok Üniversitesi’nin mezuniyet töreni, dün Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

                Yozgat Bozok Üniversitesi 2023-2024 Akademik yılı mezunlarını 27 Mayıs Pazartesi günü görkemli bir törenle uğurladı. Kalabalık bir toplulukla gerçekleştirilen mezuniyet töreni saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlamayıp, şiir dinletisi ve sinevizyon gösterimi ile devam etti.

Mezuniyet Töreni’ne, Yozgat Bozok Üniversite Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Fakülte dekanları, öğretim görevlileri, il protokolü, akademik-idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

                Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, eğitimlerini başarıyla tamamlayarak diplomalarını alan öğrencilerin mezuniyet coşkusuna ortak oldu. Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar, öğrenimini tamamlayarak başarı elde etmiş öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Mezuniyet töreni bölüm birincilerine ödüllerinin verilmesinin ardından kep atmasıyla son buldu. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Kırşehir'in bilançosu açıklandı Kırşehir'in bilançosu açıklandı

Editör: Ayhan Ceylan