Kırşehirli genç iş insanı mimar Hüseyin Berk Yücesan’ın sahibi olduğu Bolu Et Mangal, hizmetlerine yenilerini ekledi. Kırşehir’e özgü hazırlattığı organik turşu ile kuzu ciğer, yiyenlerin büyük beğenisini topluyor.

Hüseyin Berk Yücesan, Kırşehir-Ankara yolu üzerindeki işletmelerinin sabah 06.30 ile gece 24’e kadar Kırşehir halkına ve yol boyundan geçen yurdun dört bir yanındaki müşterilerine her geçen gün farklı bir damak tadında ürün sunduklarını açıkladı.

Kırşehir yöresinde üretilen organik ürünlerden hazırlattıkları 5’er kiloluk olarak karışık turşu, kelek, salatalık, domates ve biber turşunu 200 ile 250 lira arasında satışa sunduklarını belirten Bolu Et Mangal’ın sahibi Hüseyin Berk Yücesan, “Kırşehir’e özgü hazırlattığımız organik ve ilaçsız sebzelerden hazırlattığımız turşu halkımızın büyük beğenisini kazandı. Ayrıca restoranımızda son olarak kuzu ciğer satışlarımız da başladı. Ette bir marka olan Kırşehir’in kendi bölgesi tosunlarından kesilen etlerinden hazırlanan her türlü kebap çeşitlerimizin yanı sıra Konya Etli Kebap, Konya Mevlana, Konya Bıçakarası gibi pide çeşitlerimiz, terbiyeli işkembe, kelle-paça, mercimek ve ezogelin çorba çeşitlerimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz. Yine 35 çeşitten oluşan serpme kahvaltı ve tabldot kahvaltı hizmetimiz de mevcuttur. Bütün Kırşehir halkımızı Bolu Et Mangal’da en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duyacağız” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)

Muharip Gaziler Genel Başkanı Yumuk’tan Vali Buhara’ya ziyaret Muharip Gaziler Genel Başkanı Yumuk’tan Vali Buhara’ya ziyaret