Beyazay Kırşehir Şube Başkanı Adnan Göçmen ve özel bireylerle ailelerini Ramazan Bayramı'nda da bir araya getirerek güzleri güldürmeye devam etti.

Kırşehir'de her zaman özel bireylerin yanında olan, projeleriyle ve çalışmalarıyla özel bireylerin ve ailelerinin yanında varlığını hissettiren Beyazay Kırşehir Şube Başkanı Adnan Göçmen, Ramazan Bayramı dolayısıyla da yine üyeleri ve aileleriyle bir araya gelerek onların çok özel olduklarını hissettirerek ve yüzlerindeki tebessümü bir kez daha yaşattı.

Görme, işitme ve konuşma, bedensel, zihinsel ve kronik hastalıklarından dolayı engelli olan tüm engelli kitlesini hedef alan ve bunun dışında, engellilerin yakınları, ilgili kurumlar ve toplumun geneli, bilinçlendirme ve bilgilendirme çalışmaları açısından geniş bir hedef kitleyi oluşturan Beyazay, eğitim çalışmaları, bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları, farkındalık oluşturma çalışmaları, destek hizmetleri, uluslararası çalışmaları kapsamlı bir şekilde yürütmeye devam ediyor.

Milletvekili Erkan’dan Bakanlara ziyaret… Milletvekili Erkan’dan Bakanlara ziyaret…

Projeleriyle ve oluşturdukları farkındalıklarla özel gereksinimli bireylerin yüzünde tebessümü eksik etmeyen Beyazay Kırşehir Şube Başkanı Adnan Göçmen, "Bayramda da özel bireylerimiz ve aileleriyle birlikteydik. Beyazay Kırşehir Şubemizde güzel bir bayramlaşma programı düzenledik. Özel bireylerimiz için elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz" dedi.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)