İŞTE KIRŞEHİR’DEKİ 14 MAHALLENİN MUHTARLARI İŞTE KIRŞEHİR’DEKİ 14 MAHALLENİN MUHTARLARI

Milli Yol Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Şevket Göçmen:

Milli Yol Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Şevket Göçmen, MYP Kırşehir İl Başkan Vekili Ersin Altan'ın vefatının ardından duygu dolu bir mesaj yayınladı.
MYP Kırşehir İl Başkan Vekili Ersin Altan'ın vefat etmeden kısa bir süre önce MYP Genel Başkan Başdanışmanı Şevket Göçmen'e yazdığı mesaj sonrası hayata gözlerini yumdu.
Başdanışman Göçmen ise Ersin Altan'ın vefatından duyduğu üzüntüyü belirterek yayınladığı mesajında; "Milleti için siyaset yapmak, temiz tarafda durmak, düz yürümek, degişen dünyanın kirli şekline ayak uydurmamak, dümdüz yürümek zordur. Siyasetin sadece kendini kurtarma sanatı olduğu ülkede bu vatan için aslında görünmeyen kahramanlar vardır. Milleti için tüm zorluklara ailesi için tüm sıkıntılara göğüs gerip, ama her ne olursa olsun milletin geleceği için bir çizgide değişmeden durabilmek de çok zordur. Öyle zordur ki bazı kesimler, yeri gelir arkadaslar, yeri gelir akrabalar, bazende öyle olurki kendi çekirdek ailen bile seni duruşun değişmeyen çizgin için seni eleştirir. 
İnandıgın davada ve çizgide millete gösterilmeyen veya gösterilmek istenmeyen siyasi duruş ve yerin, bazen çok farklı düşünmeye yol açan, giderken küçük notlarla büyük hayallarin birleşeceğini anlatan, küçük bir dokunuşla siyasetin aslında nerede olduğumuzu, ne niçin siyaseti yaptıgımız konusunda tekrar tekrar düşüncelere  iter insanı. 
Bazen biri çıkar giderken tertemiz duruşuyla millete döner ve "buradaki mitingimiz sona erdi şimdi başka ildeki vatandaşlarımızla bulusacağiz, adaylarımı sizide Allah'a emanet ediyorum" der ve helikopter kalkar ve bir süre sonra kahbe düzenin yiğit evlatları verdiği mesajlarla veda eder. 
Bazende o yiğidin bıraktığı emaneti  sırtındaki çantada taşidigi 2.5 kg lık yapay kalple teskilat bekleyen, ama o tabelanın yani davanın, ideolojinin, misyon ve vizyonun bir gün iktidar olacak ve bu millet kurtuluşa erecek diyerek, hayallerini  gerçeğe dönüştürmek ve millete umud olmak için mücadele eden, Muhsin başkanın arkadasları, hastane kontrolüne giderken dahi,milleti düşünen ve son attıgı mesajda 'Şevket başkanım seçime gireceğiz. Ben hastaneye gidiyorum. Listede eksiğin olursa dava düştü, parti düşmüş dedirtme benide bir yere yaz" diye ince bir düşünce ile emaneti sürdürme ve bayrağı yere düşürmeme konusunda  farklı bir mesaj vermişti. 
Milli Yol Partisi Kırşehir İl Başkan Vekili  Ersin altan  attıgı mesajla hastaneye giderken Türkiye'ye ülkücülere, milliyetçilere, Türk islam davasına emek verenlere çok ince bir mesaj vermişti. 
Ama mesaji verirken azrailin peşinde olduğunu Allah'ın emrinin yerine gelecegini, ecelin geldiği ve hayatın doldugunu kimse bilmiyordu. Attıgın mesajla bize çok büyük bir mesaj ve aslında daha kapsamlı,arkadaslara ince bir mesaj verip veda ediyorsun ama bilemedim. 
Bugün öğleden sonra gelen haberle Kırşehir'de davanın yılmaz bekçilerinden Kırşehir Milli Yol Partisi İl Başkan vekili , Erzurum'un dadaşı, kırsehir'in bozlak delikanlısı Muhsin başkanın dava arkadaşı, Remzi Çayırın yol arkadaşı Ersin Altan, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede vefaat etti. Güzellikler, iyi insanlık, fedakarlık ve birde ilk hastaneye giderkenki  "o" mesajı bıraktı. Mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)