Belediye Başkanı Ekicioğlu: “Sosyal Belediyecilik’ anlayışımızın en güzel

örneklerinden biri de kuşkusuz bu ve buna benzer kurs merkezlerimizdir”

  

BELEDİYE’NİN KIŞ DÖNEMİ KURSLARI İLGİ GÖRÜYOR

Öğrencilerin sınıf tekrarı ve devamsızlık affında taviz verilmeyecek Öğrencilerin sınıf tekrarı ve devamsızlık affında taviz verilmeyecek

 

Kırşehir Belediyesi’nin Kırşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle yaptığı Kış Dönemi Kurslarına yoğun ilgi olduğu bildirildi.

Kırşehir Belediyesi Kent Park Aile Yaşam Merkezi Kış Dönemi Kurs başvuruları 8-12 Ocak tarihlerinde alındı.  Halen devam eden kursların yanı sıra 12 Ocak 2024 tarihinde sona eren yeni kurs başvurularının ardından, kurslar 15 Ocak 2024 Pazartesi günü başlayacak.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Kırşehir'de yaşayan ve okuyan gençlerimiz, kadınlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden kurslarımız hız kesmeden devam ediyor” diyerek şunları ifade etti:

“Belediyemiz tarafından açılan kurslar, önceki dönemlerde de olduğu gibi Kırşehirli hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi görüyor. Kurslarla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik katarak farklılık da yaratmak hedefleniyor. Kırşehir’in çağdaş bir şehir olma yolunda önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz “Sosyal Belediyecilik’ anlayışımızın en güzel örneklerinden biri de kuşkusuz bu ve buna benzer kurs merkezlerimizdir. Kırşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle Kırşehir Belediyesi Kent Park Aile Yaşam Merkezi Kış Dönemi kurslarımızda El Sanatları branşlarında Nakış Teknikleri, Kanaviçe ve İğne Oyası; Kişisel Gelişim alanında İngilizce A1, Diksiyon ve Çocuk Bakım Elemanı (936 saat); Satranç, Gitar; Zumba, Pilates, 50+ Step Aerobik, Fitness ve Step Aerobik dersleri yer alacak.” (HABER MERKEZİ)